Tūrisma firmas SIA „AK Ištvans” dzimšanas diena ir tālajā 1998.gada 24.septembra rudens dienā. Tajā laikā nosaukums gan bija IU „Ištvans”, kuru laika gaitā, veicot nepieciešamās pārmaiņas, nācās papildināt ar firmas dibinātājas Anitas Kuzmas iniciāļiem un firma ieguva jaunu nosaukumu AK Ištvans. Firma tika dibināta, kā tūrisma firmas „IMPRO CEĻOJUMI” sadarbības partneris Valmierā un Vidzemes reģionā.

Firmai nosaukums dots par godu Ungārijas karalistes pirmajam karalim Svētajam Ištvanam, kurš 1000.gada Ziemassvētkos pieņēma kristīgo ticību, kā arī tika kronēts par šīs zemes valdnieku.

Kāpēc tieši Ištvans nevis kāds cits?

Viss saistīts ar tālajiem komjauniešu laikiem, kad ārzemju izbraucienos ārpus sociālistiskajām republikām nebija nemaz tik viegli nokļūt, un mans pirmais ārzemju ceļojums bija tieši uz Ungāriju. Šī valsts ar savu krāšņo dabu, jaukajiem cilvēkiem, garšīgajiem vīniem un ēdieniem, kā arī interesanto vēsturi ļoti iepatikās un to iemīļoju. Arī tagad, ik gadu cenšos nokļūt Ungārijā kopā ar tūristiem, kur kā grupas vadītāja varu dalīties iespaidos un iepazīstināt ar vietējo kultūru.

Pašreiz sadarbībā ar tūrisma firmu IMPRO tiek popularizēti un piedāvāti viņu organizētie braucieni, tāpat papildus bez tūrisma braucieniem nodarbojamies ar individuālo ceļojumu maršrutu izstrādi, visa veida biļešu iegādes organizēšanu u.c. tūrisma aģentūras pakalpojumi, tāpēc vienmēr esat laipni gaidīti pie mums birojā ik nedēļu pirmdienās un ceturtdienās laikā no 11:00 līdz 18:00.Gaujas ielā 2, Valmierā.

Uz tikšanos!

Anita Kuzma

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Nepieciešamie lauki ir atzīmēti ar *

Jūs variet izmantot šādus HTML atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Notīrīt uzrakstītoPievienot